هدایای سازمانی و تبلیغاتی

 

تبلیغات ریشه در زندگی اجتماعی افراد دارد و  عملی است که در آن فروشنده یا تولید کننده سعی می کند به روشی خلاقانه خریدار بالقوه را از تولید یک محصول آگاه کند، یکی از معمول ترین این روش ها استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد. ما انسان ها ذاتا با هدیه گرفتن رابطه احساسی خوبی برقرار می کنیم و هرگز کسی را که به ما هدیه می دهد از یاد نمی بریم ضمن اینکه ارزش یکهدیه تنها به بهای مادی آن نیست، هدیه ای مناسب است که زیبا، دلنشین ،خاص و منحصر به فرد باشد .

 

هدایای تبلیغاتی

 

امروزه همه ما در نمایشگاه های مختلف هدایای تبلیغاتی تکراری را دریافت می کنیم که برای تبلیغ دهنده در بسیاری موارد به هدر رفتن زمان و هزینه بسیار می انجامد . از طرفی دیگر امروزه با ورود کالاهای خارجی و جولان دادن آن‌ها در عرصه‌های ملی و دولتی کشورمان، صنایع‌دستی بیش از قبل مهجور و گمنام مانده و جای خالی این میراث غنی کشورمان در عرصه‌های ملی و دولتی احساس می شود. 

وب سایت چارق با گرد آوری هنر دست هم وطنانمان هدیه های تبلیغاتی دستساز و خاص و منحصر به فردی را برای شما آماده نموده که می تواند باعث ماندگاری فوق العاده در ذهن مشتری شما شود و علاوه بر این شما با انتخاب ابن هدایا هم در اشاعه هنر اصیل ایرانی و همین طور کمک به هنرمندان دستساز نقش به سزایی خواهید داشت . چارق با گستره محصولات دست ساز هنرمندان ایرانی، قابلیت انتخاب بهینه و  متناسب با هر نوع سلیقه و بودجه را برای شما به ارمغان می آورد .

  

  

مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی صنایع دستی 

  • افزایش تولید ناخالص ملی
  • هدایای خلاقانه و متفاوت
  • شخصی‌سازی با برندینگ و نام شما
  • حاصل کارِ دست
  • بهترین کیفیت تولید داخلی 
  • بسته بندی جذاب 
  • جلوگیری از خروج ارز از کشور
  • حمایت موثر از هنرمندان و صاحبان کسب و کار در حوزه صنایع دستی (عمدتا کسب و کار خانگی)
  • بهره مندی از محصولاتی که ارزش پیشنهادی منحصر به فردی دارند
  • امکان ایجاد یک تجربه منحصر به فرد در میان مخاطبان

 

برخی از هدایای تبلیغاتی دستساز که به مناسب های گوناگون مانند نمایشگاه نفت و پتروشیمی، روز خبرنگار ، هدایای تبلیغاتی سازمان نظام صنفی رایانه ای و ....  توسط هنرمندان ایرانی از درگاه چارق ارائه شده اند را در ادامه می توانید مشاهده نمایید . 

 

سیب های سرامیکی دست ساز با قابلیت طراحی و ساخت طرح مورد نظر

کوسن های مناسبتی ویژه سازمان ها و ادارات با قابلیت چاپ طرح دلخواه

پرنده سرامیکی به همراه پایه چوبی و درج و چاپ لوگوی اختصاصی

پرنده های سرامیکی سنتی در طرح ها و نقوش متنوع اصیل ایرانی

سینی های دستساز با قابلیت طراحی و اجرای طرح و رنگ مورد نظر

کوسن های زیبا با طرح و نقش های متنوع اصیل ایرانی و با بهترین کیفیت

جاشمعی سرامیکی با طرح و رنگ های اصیل سنتی ایرانی

شمسه های سرامیکی سنتی در رنگها و طرح های زیبا و اصیل ایرانی

 

 


--- تهیه و تامین هدایای تبلیغاتی سازمان ها،ادارات، شرکت ها و موسسات با بهره گیری از صنایع دستی و هنر ایرانی 

--- قابل استفاده برای همایش ها و سمینارها ، جشنواره ها و مسابقات

--- در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و  مناسبترین قیمت 

 

علاوه بر هدایای پیشنهادی فوق ، میتوانید از کلیه محصولات دست ساز موجود در وب سایت و یا هر دستسازه  ای که مد نظر شما انتخاب خود را انجام دهید . هدایای سفارشی همراه با حک برند شما و  به همراه بسته بندی های شکیل و زیبا قدیمتان می گردد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی های لازم در مورد هدایای تبلیغاتی سازمان و ادارات می توانید با دفتر وب سایت چارق با شماره های 05135024545 و یا شماره پشتیبانی  09010901544 تماس حاصل نمایید . همکاران ما جهت راهنمایی بیشتر  راهنما و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود .