• به فروشگاه سفال و سرامیک فرجام خوش آمدید

  • امیر فرجام ۲۸ ساله دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه هنر تبریز در رشته هنرهای اسلامی گرایش سفال و سرامیک است و به عنوان کارآفرین برتر دانشگاه که توانسته ۱۵ هنرمند را تحت عنوان برند خود با نام "فرجام" و در کارگاهی که دانشگاه در اختیار او گذاشته مشغول به کار کند.
    به گفته‌ی این هنرمند: سعی کردم رویکرد جدیدی در صنایع دستی ایجاد کنم تا نسل امروز راحت‌تر بتوانند با صنایع دستی ارتباط برقرار کنند به همین دلیل از تکنیک تصویرسازی و چاپ به روی سرامیک استفاده کردم و به واسطه این تکنیک تنوع رنگ و طرح را می‌توانم به شکل بهتری روی سرامیک داشته باشم. نحوه‌ی ساخت کارهایم اینگونه است که سرامیک و سفال را با همان مواد گِل سفید می‌سازیم و در کوره می‌پزیم‌، سپس به آن لعاب می‌زنیم و دوباره در کوره می‌پزیم. در مرحله‌ی سوم که تکنیک چاپ ترنسفر است‌ و در سرامیک کاملا تخصصی است روی کارها اجرا می‌کنیم و یکبار دیگر کار را در کوره در دمای ۸۰۰ درجه می‌پزیم.
    و در اخر در خطاب به هنرمندان و هنردوستان عزیز می گویم;اهمیت ندارد که در چه هنری تخصص داشته باشید، مهم به کار گیری ذوق و سلیقه توام با پشتکاردر راستای نو اوری و خلق اثری متفاوت خواهد بود. در این مسیر صبر و شکست‌ناپذیری دو اصل جدایی نا‌پذیر است. پیروزو پایدار باشید.

محصولات فروشگاه سفال و سرامیک فرجام

ماگ گل قرمز

ریال ٢١٠٠٠٠

ظرف شمسه سنتی

ریال ٢۵٠٠٠٠

کاسه فیروزه ای

ریال ۵۵٠٠٠٠

انار سرامیکی سنتی

ریال ٣٩٠٠٠٠

کاسه سرامیکی سنتی

ریال ۵۵٠٠٠٠

بشقاب سرامیکی سنتی

ریال ٣۶٠٠٠٠

کاسه سرامیکی سنتی

ریال ۴۵٠٠٠٠

انار سرامیکی سنتی

ریال ٣٩٠٠٠٠

ست چایخوری سنتی

ریال ١٢٠٠٠٠٠

ست چایخوری سنتی

ریال ١٢٠٠٠٠٠

شمسه سنتی گلسرخی

ریال ٢۵٠٠٠٠

ظرف سرامیکی سنتی

ریال ۴٧۵٠٠٠

ظرف سرامیکی سنتی

ریال ۴٧۵٠٠٠

There are no reviews available for this seller

.