فراخوان جشنواره عکس و کارتون «خودرو نما»
تاریخ درج مطلب: ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ نویسنده: Nadia mohsenpour

فراخوان جشنواره عکس و کارتون «خودرو نما»

فراخوان جشنواره عکس و کارتون «خودرو نما» که بهمن امسال برگزار مي شود، منتشر شد.

 

جشنواره کارتون و عکس «خودرو نما» با هدف ترغيب هنرمندان حرفه اي به توليد آثار هنري ارزشمند در حوزه خودرو، خلق آثاري با نگاه ويژه به نقش خودرو در زندگي و کشف استعدادهاي هنري جوان و ويژه در حوزه صنعت خودرو و حمل و نقل، اين جشنواره را در 2 شاخه عکس و کارتون برگزار مي کند و علاقمندان براي شرکت در اين جشنواره مي توانند تا صبح نهم دي آثار خود را به سايت جشنواره ارسال کنند.

اين جشنواره در محورهاي خودرو و فرهنگ رانندگي، خودرو، محيط زيست و هواي پاک، خودرو و خانواده و خودرو و ورزش در رشته هاي عکس و کارتون برگزار مي شود.

رشته عکس در 2 بخش حرفه اي و مردمي برگزار مي شود که در بخش حرفه اي عکاسان و علاقمندان مي توانند آثار خود را بر اساس موضوعات فراخوان، به صورت تک عکس و همچنين مجموعه ارسال کنند.

در بخش مردمي رشته عکس شرکت کنندگان فقط مي توانند 5 تک عکس را مطابق با قوانين فراخوان ارسال کنند.

در رشته کارتون هنرمندان کارتونيست و علاقمندان، مطابق با موضوعات فراخوان مي توانند حداکثر پنج اثر را به صورت ديجيتال براي جشنواره ارسال کنند.

دبيري اين جشنواره را فريبا اباذري و مدير اجرايي آن را اعظم صباغ به عهده دارند.

در بخش حرفه اي رشته عکس و رشته کارتون به ترتيب به رتبه هاي اول تا سوم 40، 30 و 20 ميليون ريال جايزه اهدا مي شود و در بخش مردمي رشته عکس رتبه هاي اول تا سوم به ترتيب 15، 10 و 5 ميليون ريال جايزه مي گيرند.

این مطلب 685 مرتبه خوانده شده

باما همراه شوید

           

مطالب مرتبط:

دسته بندی مطالب